Hurtownia Familia

Historia hurtowni Familia

Hurtownia FAMILIA powstała na bazie HURTOWNI SPOŻYWCZEJ istniejącej od 1991 roku. Zajmujemy się hurtową oraz detaliczną sprzedażą piwa, wina, soków, wody i napojów. Wieloletnie doświadczenie, rzetelność, oraz indywidualne podejście do klienta pozwoliło nam zdobyć istotną pozycję na rynku inowrocławskim. Jesteśmy postrzegani jako lojalna i sumienna firma, dbająca o swoich kontrahentów. Dzięki bogatej i różnorodnej flocie samochodowej FAMILIA zapewnia sprawną i szybką dostawę towaru do klienta.

Obsługujemy klientów na terenie wojewodztwa kujawsko - pomorskiego i wielkopolskiego.
Zapraszamy Państwa do współpracy gwarantując sumienną i solidną obsługę.

Zobacz więcej zdjęć

Dlaczego my?

Od początku istnienia firmy dokładamy wszelkich starań aby zrealizować jeden z naszych głównych celów; zapewnić naszym klientom obsługę na jak najwyższym poziomie. Dbałość o szeroki i atrakcyjny asortyment oraz gwarancja niskich cen to nasza podstawowa dewiza. Dzięki ścisłej i owocnej współpracy z naszymi dostawcami zapewniamy naszym klientom szeroki wybór promocji, które w sposób znaczący uatrakcyjniają naszą ofertę.

Hurtownia
Familia

Oferujemy produkty firm:

Kompania Piwowarska, Carlsberg Polska, Grupa Żywiec, Browar Namysłów, Jako, MIX S.A., VINPOL, WARKA S.A., Coca Cola, Pepsi, Cisowianka, Victoria Cymes, Jerzy, Ostromecko, Maspex, Stock Polska, Sobieski Sp z o.o., i wiele innych


Więcej

Familia Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

ul. Składowa 6, 88-100 Inowrocław

Tel.: +48 52 357 75 76

Fax: +48 52 353 38 07

Mobile: +48 509 126 371